Mød vores kollegaer


Anja Andersen
Teknisk Designer elev (pt. på skole)

Telefon: 43420102

E-mail: aan@jl-eng.dk

Bjarke Kruhøffer
Ingeniør, VVS

Telefon: 81885295

E-mail: bkr@jl-eng.dk

Charlotte Marsengo
Teknisk Designer

Telefon: 88778734

E-mail: charlotte@jl-eng.dk

Charlotte Østergaard
Teknisk Designer

Telefon: 88778737

E-mail: co@jl-eng.dk

Claus Burfelt
Ingeniør, VVS

Telefon: 50600160

E-mail: ccb@jl-eng.dk

Daniel Lip
Ingeniør, El

Telefon: 81880449

E-mail: dal@jl-eng.dk

David Friis
Ingeniør, VVS

Telefon: 81887017

E-mail: df@jl-eng.dk

Dorte Reisfelt Saabye
Kontorassistent

Telefon: 43420102

E-mail: drs@jl-eng.dk

Emilie Jensen
Teknisk Designer

Telefon: 88778733

E-mail: emilie@jl-eng.dk

Erik Olsen
Ingeniør - VVS

Telefon: 81884998

E-mail: ero@jl-eng.dk

Ernst Møllnitz Flakholm
Ingeniør - VVS og Ventilation (pt. på barsel)

Telefon: 81883000

E-mail: ernst@jl-eng.dk

Frank Thisted Mortensen
Teknisk Designer

Telefon: 88778746

E-mail: ftm@jl-eng.dk

Gustav Gammeltoft
Ingeniør - VVS

Telefon: 81771205

E-mail: gustav@jl-eng.d

Jeppe Nielsen
Kommunikations- og PQ-ansvarlig

Telefon: 26257953

E-mail: jeppe@jl-eng.dk

Jesper Christensen
Markedschef og Partner

Telefon: 40223662

E-mail: jesper@jl-eng.dk

Jesper Lund
Projektleder og Certificeret Brandrådgiver

Telefon: 31662523

E-mail: j.lund@jl-eng.dk

Jess Friberg-Larsen
Direktør og Projektleder

Telefon: 40222523

E-mail: jess@jl-eng.dk

Karina Kristiansen
Rekrutterings- og udviklingsansvarlig

Telefon: 88778749

E-mail: kak@jl-eng.dk

Ken Pedersen
Ingeniør - El

Telefon: 50702523

E-mail: ken@jl-eng.dk

Kenneth Briting
Ingeniør, VVS

Telefon: 81887092

E-mail: kb@jl-eng.dk

Kevin Hansen
Teknisk Designer

Telefon: 88778748

E-mail: kh@jl-eng.dk

Lasse Kildemoes
Ingeniør- Indeklima, Energi og Bæredygtighed

Telefon: 88778741

E-mail: lasse@jl-eng.dk

Marco Illemann
Web- og Softwareudvikler

Telefon: 20476885

E-mail: Marco@jl-eng.dk

Michael Nørager Christensen
Ingeniør - El

Telefon: 50600427

E-mail: michael@jl-eng.dk

Michala Sofia Haasum
Teknisk Designer

Telefon: 88778736

E-mail: michala@jl-eng.dk

Morten Nørager Christensen
Teknisk Chef og Partner

Telefon: 40302602

E-mail: morten@jl-eng.dk

Nina Gammeltoft
Bogholder

Telefon: 50608434

E-mail: nina@jl-eng.dk

Rasmine Søgren
Brandrådgiver

Telefon: 88778738

E-mail: rsp@jl-eng.dk

Signe Harvig Bjerrum
Brandrågiver

Telefon: 88778740

E-mail: signe@jl-eng.dk

Søren Pind
Ingeniør- VVS og Ventilation

Telefon: 50602233

E-mail: soren@jl-eng.dk

Thomas Jensen
Ingeniør - El

Telefon: 81777776

E-mail: tj@jl-eng.dk

Thomas Nielsen
Projektchef og Partner

Telefon: 41824342

E-mail: thomas@jl-eng.dk

Bjarne Henning Jensen
Bestyrelsesformand

Brian Gottorp Jeppesen
Bestyrelsesmedlem